Bahçe Suyu Satışı


Bahçe Suyu Satışı
05378921658

Bahçe Suyu Satışı

Yaz aylarında havaların ısınması kurakların baslamasıyla bahçe suyu ve peyzaj suyu ihtiyaçları için firmamız tankerleriyle en uygun fiyatlara bahçe sulama suyu ve peyzaj suyu satışı yapmaktadır.

 
Firmamız bahçe suyu ve peysaj suyu hizmetini 8 ve 22 tonluk araçlarıyla istediğiniz saatlerde getirerek gerek sulama yapmakta, gerekse deponoza istediğiniz miktarda su aktarmaktadır.

 
Sulama suyunda suyun temiz ve kaliteli olması önemlidir. Sulama alanlarında peyzaj yeşil alan sulamalarında suyun oksijeninin üst düzeyde olması önemlidir.

 
Havaların ısınmasıyla çimler , seralar , bahçeler , çiçekler tum bitkiler suya ihtiyaç duyması nedeniyle birçok fabrika , ev , site , villa , kamuya açık yeşil alanlarda ve özel alanlarda tankerle sulama yapılmakta veya depolara sulama amaçlı su depolanmaktadır.

 
ihtiyaç olunan suyu tedarik ederken suyun demir, tuz ve kireç oranın ne olduğunu sorunuz veya rapor isteyiniz. Bilmediğimiz ciddiyetinden emin olamadığınız firma ve tankerleden su almaktan kaçınınız.

 
Eğer sudaki oksijen az ise sulama yaptığınız alanlarda çimler,çiçekler, seralarda bahçe alanlarında sararmalar görünmektedir .

 
Aldığınız suyun kalitesinden emin olunuz. Şimşek Su olarak peysaj yeşil alan sulaması hizmetini 8 tonluk aracımızla akşam saatlerine yakın zamanlarda vermekteyiz.

 
İdda ediyoruz en hesaplı bahçe sulama suyu , ve peysaj suyu hizmetini vermekteyiz.
Sayfamızı Paylaşın
Etiketler: su satış