Havuz Suyu Satışı


Havuz Suyu Satışı
05378921658

Havuz Suyu Satışı

Yüzme havuzu ve sauna sektöründe  Havuz Suyu faaliyeti gösteren firmamız, uzman kadrosu ile yüzlerce havuzu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir şekilde kullanıcılarına sunmuş aynı kalitede faliyet göstermektedir...

 
Müşteri memnuniyeti üzerine kurmus olduğumuz firmamız  Hizmet anlayışı, ve profesyonel kadromuzla tüm müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun ve en doğru hizmeti sunmaktır.

 
Şimşek Su Gölbaşı halkına havuz suyu kullanma suyu ve tanker su hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

 
Kurulduğundan günümüze bir çok alanda talepler doğrultusunda firmaların, Şirketlerin, İşyerlerinin, Cafe, Restourant, Yemek firmaları, Sanayi kuruluşları, Beton santralleri, ve  Havuzların Saunaların  yanısıra Devlet daireleri, Hastane, Üninersite Gibi bir çok kurum ve kuruluşun su ihtiyaçlarını karşılamaktadır..

 
Firmamız 2002 yılından bugune hizmet verdiği kişi ve kuruluşların her geçen gün artması sonucu geniş  müşteri potansiyeline hizmet vermektedir.

 
Şimşek Su olarak  artezen kuyularımızdan günde 1500 ton havuz suyu ihtiyacını sağlayabilmekteyiz.

 
Sağladığımız  sulardan 500 tonda bir numune alarak tahlil ettirmekteyiz.

 
Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personellerce doldurulması gerekmektedir.

 
Havuzlarınızda klorlama, Ph dengeleme, yosun giderici gibi ilaçlamalar yapılsa da kullanılan suyun içme suyuna yakın nitelikte olması siz müşterilerimizin sağlığı açısından çok önemlidir.

 
Her Su havuz suyu olmaz havuz dolumunda ph'ı düşük 5 / 7 arası olması, demir oranının bulunmaması gerekmektedir

 
Firmamız 252 metre artezyen kuyularıyla içme suyu kalitesinde Kullanma suyu ve Havuz suyu satışı yapmaktadır.

 
Tankerlerimizin iç yüzeyi epoxi oluşundan hertürlü ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz...

 
Hizmette aksama yasanmaması  için daima kendini yenilemiş, büyümeden yana tutum sergilemekle söktörün saygın  firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız..

 
"iyi hizmet geri döner pirensibi ile müşterilerimizi memnun etmenin çabası içerisinde siz değerli müşterilerinden telefonlarını 7/24 beklemekteyiz.. 
Sayfamızı Paylaşın
Etiketler: su