Alacaatlı Tanker Sulama


Alacaatlı Tanker Sulama
05378921658

Alacaatlı Tanker Sulama

Şimşek Su Tankerle Su Taşımacığı & Vidanjör Hizmetleri

Firmamız Su dolum merkezinden tanker su ile, kullanım amaçlı su hizmeti saglamaktadır. Günlük,haftalık, surekli veya sadece bir tanker, ihtiyacınıza göre 10 ton yada 22 tonluk araçlarımızla talebiniz doğrultusunda kullanma suyu hizmeti vermekteyiz.

Bahçe sulama işlemini periyodik olarak ya da sadece tek seferlik gerçekleştirebiliyoruz.

Sahip olunan yeşillik alanın genişliği baz alınarak en ideal fiyat teklifi sunulmakta ve sulama işleminin tamamlanacağı tahmini süre belirlenebilmektedir.

Tanker ile su taşımacılığı hizmeti vermekte olan bir firma için kalite standartlarının başında ise su değerleri gelir. Nitekim bahçe alanının sulanması, tek başına yeterli bir eylem olmayabiliyor. Bu eylem gerçekleştirilirken suyun kalitesi önem arz ediyor.

Havuz suyunun temiz kalabilmesinde havuzun pompa ve filtre sistemlerinin de sorunsuz ve düzenli bir şekilde çalışıyor olmasının önemli bir ayrıntı olduğunu da belirtmek gerekir. İşte bu nedenden dolayı, havuza yeterli kalite standartlarına sahip bir su ile doldurma işleminin gerçekleştirilmesinin tek başına yeterli olmayacağı gerçeği karşımıza çıkmaktadır.


 

Hemen arayın  0.532.466 5067

Sayfamızı Paylaşın